سفارش تبلیغ
صبا ویژن
درباره
منوی اصلی
جستجو
مطالب پیشین
تدبیر در قرآن
آیه قرآن
لوگوی دوستان
لینک دوستان
ویرایش
پیوندهای روزانه
امکانات دیگر
ابر برچسب ها
آمار و اطلاعات

بازدید امروز : 36
بازدید دیروز : 31
کل بازدید : 116695
تعداد کل یاد داشت ها : 87
آخرین بازدید : 99/7/3    ساعت : 9:20 ص

دوره دوره آخرالزمان است،ولی خدا بر روی زمین حاضر است و ما منتظر و او هم منتظر.انتظار برای خود احکامی دارد و این دستورات و آداب از جانب پیامبر اسلام(ص) و امامان معصوم(ع) به دست ما رسیده است.امام حسن عسکری(ع) پدر بزرگوار امام مهدی(عج) است و وجود نازنین امام هادی(ع) جد بزرگوار ایشان.
عمر امامت امام عسکری(ع) از امام هادی(ع) کمتر بوده،
به همین دلیل از راویان حدیث آخرالزمان و راهنمای منتظران در عصر غیبت وجود نازنین امام هادی(ع) بوده که در اغلب کتب حدیث شیعه موجود است.از اینرو پیروان مکاتب شیطانی،غیر الهی و معاند با حکومت عدل مهدوی برای مخدوش کردن اصل مهدویت رو به تخریب چهره و عقاید این امام بزرگوار نموده اند تا با تخریب این امام احادیث را دروغ و پوچ جلوه داده و منتظران را به ورطه ظلمت بکشانند. حتی تا آنجا پیش رفته اند که یک فرد روانی با دل شیطانی عکس آلبوم آهنگ خود را که همانند صدای گرگ در دل شب است گنبد امام هادی(ع) نهاده و دیگر نگویم از بقیه الحاقات به این عکس.یا حتی خود عکس امام!!!

ولی نمی دانند که من شیعه ام....آن هم شیعه اثنی عشر از علی(ع) تا مهدی(عج).

همه این دوازده امام(ع) برای من جلوه یک نور واحد از جلال الله هستند.اشک برای غربت زندان سامرای امامم(ع) با اشک بدن پاره پاره حسین(ع) هر دو از یک جنسند که ان شاءالله امتداد این اشکها اشک ظهور مهدی موعود(عج) است تا ببینند جهانیان عاقبت آن کثیف روانی را یا از آن بالاترشان اسرائیلیان و هم پیمانانشان.

بنشین که صبح ظهور نزدیک است
بنشین


برچسب ها : امام هادی(ع)  ,


مطلب بعدی : فریاد های قبر        مطلب قبلی : اما تنت بدجور بوی \قنفذ\ می دهد
+ فریاد صادق آل محمد (ص) و پیشوای مذهب جعفری: گروهی هستند که ادعای پیروی از من دارند و سنگ محبت و ولایت ما را به سینه می زنند... درحالیکه به خدا قسم، من امامشان نیستم... خدا لعنتشان کند... هر چه می پوشم پرده دری می کنند... می گویم چنین و چنان و می گویند نه، منظورش چنان و چنین است... *من، تنها امام آن کسی هستم که مرا اطاعت کند*.+ سلام بر یاوران مهدی+ بلندگوی داعش و تکفیریهای کثیف نشوید: اخبارهای دروغ پیشروی های آنهاکه اکثرا به وسیله سیستم خبری آمریکاومتخصصان جنگ روانی آنها ونیروهای نفوذی آنها در واتس آپ ودیگرمسنجرهاپخش می شود را پخش نکنید،عکسها و فیلمهای قتل و غارت آنها که غالبا به وسیله خود آنها در محیط مجازی پخش می شود برای تضعیف روحیه مسلمانان شیعه وسنی را پخش نکنید وبه جای اینهاپیروزیهای مسلمانان و نصرت خداوند را تذکر دهید.+ *ضمن تبریک حلول ماه شعبان المعظم به تمامی دوستان عزیز* تنها ماهی که هیچگونه شهادت و عزاداری در آن وجود ندارد ماه شعبان است که ولادت امام حسین علیه السلام در آن است و تنها ماهی که هیچگونه ولادت و جشنی آن وجود ندارد ماه محرم است که شهادت امام حسین (ع) در آن است.* جان عالم به قربان اباعبدالله الحسین علیه السلام* فایل صوتی پنج دقیقه ای در باب عظمت مناجات شعبانیه از امام خمینی قدس سره ضمیمه شده است.+ ++ *پیامبر رحمت (ص)* : هر جوانی که در دانش و عبادت رشد کند تا بزرگ شود، خداوند متعال در قیامت پاداش هفتاد و دو صدیق به وی می بخشد.+ بنیان مرصوص(چند سفارش ناب از آیت الله قرهی)+ *هر که دارد هوس کرب و بلا بسم الله*+ *گفته بود:* در راهپیمایی 22 بهمن من را هم ببر.+ *ما بی خیال مرقد زینب(س) نمی شویم روی تمام سینه زنانت حساب کن *